Nasze języki

Język angielski

Porozumiesz się nim na całym świecie, jest niezbędny wszędzie; w szkole, w pracy, w podróży. Oferujemy kursy na różnym poziomie zaawansowania, od początkującego po intensywne szlifowanie języka, wprowadzamy elementy języka biznesu, pomagamy przełamać bariery językowe, kładziemy nacisk na konwersacje, prowadzimy kursy specjalistyczne – z zakresu zainteresowania danej grupy uczniów. W ofercie mamy również ciekawe kursy dla dzieci i młodzieży.

Język francuski

To jeden z oficjalnych języków Unii Europejskiej, język o pięknym brzmieniu, język sztuki, kultury i mody. Nie należy do najłatwiejszych gramatycznie, ale jeśli zapragniesz poznać język znad Sekwany, na pewno jesteśmy w stanie nauczyć Cię mówić. Może marzysz o studiach w Paryżu, podróży na południe Francji przez lawendowe pola Prowansji, przyjdź do nas i zapisz się na kurs z elementami piosenki francuskiej. W ofercie mamy również kursy dla dzieci i młodzieży wiekowo i poziomem dostosowane do potrzeb kursantów.

Język niemiecki

Z pewnością warto znać język jednej z najprężniej rozwijających się gospodarek Europy, język naszych sąsiadów. Coraz częściej na niemieckim rynku pracy znajdujemy oferty skierowane do obcokrajowców. Potrzebni są tu nie tylko wykwalifikowani pracownicy opieki medycznej, przedstawiciele handlowi, biznesowi, ale także osoby do opieki osób starszych, kierowcy i wykwalifikowani pracownicy z sektora budownictwa i gastronomii. Wielu studentów wyjeżdża studiować na niemieckich uniwersytetach, a uczniowie szkół średnich, często zawodowych przechodzą profesjonalne praktyki.

Język włoski

Nie znam osoby, której nie pociąga język włoski – śpiewny, melodyjny – kultura Italii- moda prosto z Mediolanu, freski renesansu, starożytne ruiny, styl życia – na zupełnym luzie, oraz wspaniała kuchnia pełna aromatycznych ziół i skąpanych w słońcu owoców i warzyw. To kraj festiwali filmowych, dobrego wina i słonecznych plaży. Marzeniem wielu Polaków jest pobyt w Watykanie i zwiedzanie Rzymu. Przyjdź na nasz kurs i poznaj włoską piosenkę, kulturę, styl życia wraz z lektorami, którzy mieszkali w słonecznej Italii!

Język rosyjski

Rosja to światowa potęga gospodarcza, która z pewnością w przyszłości będzie odgrywać dużą rolę na światowej scenie politycznej; to olbrzymi rynek podaży i popytu, piękny, biologicznie zróżnicowany i ciekawy pod względem kulturowym kraj. To kraj sztuki, literatury muzyki (rosyjski teatr i balet znane są na całym świecie). Poznaj język rosyjski –mowę naszych sąsiadów, język biznesu i handlu oraz jego słowiańską kulturę!

Język hiszpański

To obok języka angielskiego prawdopodobnie najczęściej używany język kultury zachodniej. Jego międzynarodowy charakter pozwala porozumieć się w różnych częściach globu. Nie trzeba miesięcy ani mozolnej pracy, żeby porozumieć się w języku hiszpańskim. Szybko wpada w ucho, a gorące rytmy latynoamerykańskiej muzyki ułatwiają zapamiętywanie nowo wprowadzonego słownictwa. Mów z nami po hiszpańsku, tłumacz i śpiewaj piosenki z Ameryki Łacińskiej!

Język chiński

To język przyszłości, który otwiera drzwi do kariery i ciekawej pracy. Dzisiaj, gospodarka Chin to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się na świecie. Dla dzieci i młodzieży to szansa lepszego startu w przyszłości, a dla wszystkich adeptów języka chińskiego to niepowtarzalna okazja do kontaktu z jedną z najstarszych kultur świata pozwalająca spojrzeć zupełnie inaczej na przemiany gospodarcze dokonujące się na całym globie. Przyjdź i ucz się z nami języka chińskiego!