Kursy językowe w Łodzi

Zapraszamy na kursy językowe!

Zapraszamy na stacjonarną naukę języków przede wszystkim dzieci i młodzież zaraz po zajęciach szkolnych, ale również dorosłych, chętnych poszerzać swoje umiejętności lub rozpocząć przygodę z językiem od podstaw. Przygotowanie do matury? Egzamin ósmoklasisty? Rozmowa o pracę? Nie ma problemu! Z nami z sukcesem dotrzesz do celu i z pewnością podniesiesz swój poziom umiejętności językowych. Zapraszamy na angielski, hiszpański i niemiecki! Poniżej znajdziesz nasze lokalizacje oraz informację o bezpłatnych zajęciach próbnych!

Zajęcia językowe prowadzimy w:

Szkoła Mistrzów Kokoro
ul. Krochmalna 15
(Łódź Górna)

Szkoła Podstawowa nr 38
ul. Krochmalna 21
(Łódź - Górna)

Zapraszamy na:

Angielski

Hiszpański

Niemiecki

Nasze zajęcia językowe dla dzieci to:

Dużo muzyki, zabawy, multimediów

Nacisk na komunikację i praktykę

Sympatyczni, ale wymagający lektorzy

Podręczniki w cenie kursu

Kameralne grupy

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Elementy kultury wplecione w zajęcia

Regularne spotkania 2 x w tygodniu po 60 min

Zajęcia dla młodszych dzieci to przede wszystkim duża porcja zabawy i muzyki w połączeniu z nauką mówienia, poszerzaniem słownictwa i ciekawostkami z całego świata. To podróż po bliskich i odległych krajach z wydawnictwem National Geographic Learning! Starsze dzieci oraz młodzież zapraszamy na rozwijanie komunikacji w języku obcym, a także na przygotowanie do egzaminów (matura, egzamin ósmoklasisty). Dorosłym proponujemy praktyczną przygodę z językiem od podstaw, a na wyższym poziomie doskonalenie umiejętności z naciskiem na konwersacje oraz język przydatny w biznesie, biurze i w podróży.

Nasze zajęcia dla młodzieży i dorosłych to:

Gruntowne przygotowanie do matury I egzaminów

Maksimum komunikacji

Rozwijanie praktycznych umiejętności

Konwersacje i multimedia

Praca na dokumentach autentycznych

Kameralne grupy

Stałe podnoszenie poziomu

Język praktyczny i biznesowy

W nauce pomogą Ci nasi sympatyczni lektorzy, w tym native speakerzy, którzy dzięki doświadczeniu i licznym podróżom z łatwością przekażą Ci wiedzę, przećwiczą umiejętności praktyczne, podpowiedzą jak szybko i efektywnie uczyć się języków oraz pomogą pokonać barierę komunikacyjną. Pracujemy w niewielkich grupach, a na zajęciach wykorzystujemy muzykę i multimedia. Przyjdź na nasze zajęcia próbne – zapisz się przez naszą stronę! Ucz i baw się z nami! Pomożemy Ci nadrobić wszelkie zaległości i zdać egzaminy. Zadzwoń do nas i zasięgnij więcej informacji!

Przyjdź na bezpłatne zajęcia próbne! Poznaj naszych lektorów!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń!

Dane adresowe

FUNLEARNING
ul. Kraszewskiego 50
93-161 Łódź
NIP: 836-176-38-87

Telefon

511-858-138

Formularz kontaktowy

    Administratorem danych osobowych jest Funlearning Marta Michalik, ul. Kraszewskiego 50, 93-161 Łódź. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.