Kursy językowe dla dorosłych

Nowoczesność

Motywacja

Progres

Bez znaczenia czy zaczynasz od podstaw czy doskonalisz swoje umiejętności językowe, w Funlearning na pewno znajdziesz swoje miejsce. Pomożemy ci pokonać stres, wzmocnić motywację do nauki, pewność siebie i zwiększyć skuteczność w komunikacji językiem obcym. Naukę w naszej szkole traktujemy kompleksowo, dlatego dbamy o rozwój wszystkich kompetencji językowych, nie zaniedbując wiedzy z zakresu kultury danego obszaru językowego (liczne materiały autentyczne). Otrzymasz opiekę najlepszych lektorów, w tym native speakerów, wraz z wskazówkami jak skutecznie powtarzać materiał, aby zmaksymalizować progres w posługiwaniu się językiem obcym, bez trudu poradzisz sobie na wakacyjnym wyjeździe, przejdziesz rozmowę o pracę lub zdasz egzamin państwowy (FCE, CAE, CPE).

W naszej szkole grupy dobieramy poziomem, dlatego jeśli napiszesz test i odnajdziesz swój level, nie będziesz czuł się zagubiony. Nasi lektorzy na zajęciach często realizują materiały z kręgu zainteresowania danej grupy. Rozmowa o pracę, stworzenie nowego CV, rezerwacja w hotelu, słownictwo lotniskowe, to wszystko opanujesz współpracując z nami, regularnie ćwicząc i powtarzając materiał.

Osobom bardziej zaawansowanym proponujemy zajęcia, których rdzeń oparty jest na konwersacji i stałym poszerzaniu zasobu słów. Ciekawe tematy, artykuły prasowe zmuszają do używania aktualnego słownictwa i zachęcają do wymiany zdań. Dodatkowo, nasze zajęcia wzbogacamy o ciekawostki z zakresu kultury danego obszaru językowego. Poznaj obyczaje, przyzwyczajenia językowe, festiwale oraz ludzi i ich kulturę, byś nie czuł się obco podczas następnego wyjazdu za granicę.