Dlaczego z nami?

Mamy ponad 10 lat doświadczenia

Wieloletnie doświadczenie, metody i materiały, na jakich pracujemy, pozwalają nam proces nauczania zakończyć sukcesem. Prowadzimy zajęcia w małych grupach lub indywidualnie. Wciąż udoskonalamy metody nauczania a elastyczne podejście do naszych klientów pozwala nam cieszyć się ich sympatią i zaufaniem. Dbamy o to, by na naszych zajęciach nie zagościła nuda. Przygotowujemy do egzaminów, wyjazdów zagranicznych i biznesowych wyzwań. Pracujemy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi

Nie jesteśmy szkołą masową

Zajęcia prowadzimy w niewielkich grupach – maksymalnie 8 osób. U nas nie jesteś anonimowy. Dbamy o kontakt z rodzicami – po każdym miesiącu wystawiamy ocenę opisową pracy oraz poziomu motywacji każdego z naszych młodszych uczniów. Dynamika zajęć i preferencje każdej grupy są inne, dlatego dostosowujemy tempo, rodzaj aktywności jak i tematykę do warunków panujących w danym zespole. Gdy potrzeba więcej czasu na powtórki i przyswojenie materiału z danego działu, zwalniamy tempo. Mamy również szereg materiałów dodatkowych dla "bystrzaków".

Stawiamy na komunikację

Wieloletnie doświadczenie, metody i materiały, na jakich pracujemy, pozwalają nam proces nauczania zakończyć sukcesem. Prowadzimy zajęcia w małych grupach lub indywidualnie. Wciąż udoskonalamy metody nauczania a elastyczne podejście do naszych klientów pozwala nam cieszyć się ich sympatią i zaufaniem. Dbamy o to, by na naszych zajęciach nie zagościła nuda. Przygotowujemy do egzaminów, wyjazdów zagranicznych i biznesowych wyzwań. Pracujemy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi

Dbamy o różnorodność materiałów

Dbamy o to, by na naszych zajęciach nie zagościła nuda, dlatego używamy różnorodnych materiałów i metod nauczania (filmy, piosenki, kreskówki, podręczniki, projekty, dryle językowe i gramatyczne, zabawy służące konwersacji, historyjki obrazkowe, komiksy, scenki sytuacyjne i wiele innych). W nauczaniu angielskiego wykorzystujemy m.in.: podręczniki National Geographic Learning, których ciekawe teksty i materiały wizualne budują motywację uczniów, zaszczepiają umiejętność krytycznego myślenia oraz uczą otwartej postawy wobec innych ludzi.

Włączamy kreatywność

Motywujemy naszych uczniów do działania, inspirujemy do samodzielnych poszukiwań językowych. Zachęcamy do oglądania filmów w oryginalnej wersji językowej. Pracujemy na dokumentach autentycznych (artykuły prasowe, filmy dokumentalne, urywki newsów), dzięki czemu nasi uczniowie są na bieżąco z aktualnymi tematami pojawiającymi się w mediach. Dzieci motywujemy zapraszając je do prac grupowych (między innymi: wspólne odtwarzanie wysłuchanej historii, konkurencje online, zagadki i galeria projektów).

Starannie dobieramy lektorów

W Funlearning wierzymy, że połowa sukcesu to dobry nauczyciel, dlatego starannie dobieramy naszych lektorów do poziomu i grupy wiekowej uczniów. Nie każdy umie pracować z dziećmi czy młodzieżą. Wiemy, że to zupełnie inne światy, dlatego znając umiejętności i doświadczenie w pracy poszczególnych naszych nauczycieli, jesteśmy w stanie doskonale dobrać lektorów do charakteru, poziomu i przedziału wiekowego danej grupy. Więcej o naszych lektorach możesz przeczytać w zakładce "nasz zespół".

Łączymy naukę z zabawą

Nauka i zabawa – oto nasze motto. Pozytywna atmosfera zachęca do komunikacji i eliminuje stres. Dla dzieci to jedyna forma skutecznego uczenia się. Zaufaj nam, to działa! Nauka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego czy jakiegokolwiek innego języka może być przyjemnością. Nigdy nie zapominamy o aspektach kulturowych. Ciekawostki związane z kulinariami, geografią regionów, muzyką, sztuką, atrakcjami turystycznymi, lokalnymi obyczajami, a także wiele innych ciekawych informacji włączamy w program zajęć.

Zajęcia praktyczne i na luzie

Dobra atmosfera podczas lekcji jest kluczem do owocnej nauki. Masz pytania? Śmiało, zadawaj je, a my na nie odpowiemy. Wybieramy tematykę zajęć i zwroty, które mogą przydać się naszym uczniom w sytuacji rzeczywistej (np.: wyjazd zagraniczny, rozmowa przez telefon, odpowiedź na maila, rozmowa o pracę, rezerwacje, pobyt w hotelu, wyjście do restauracji).

Z nami odkryjesz kulturę dzięki ludziom z pasją

Nasi lektorzy to językowi pasjonaci, a wśród nich native speakerzy. Dzięki nim, odkryjesz miejsca warte zwiedzenia, poznasz potrawy, których warto skosztować, ciekawą literaturę, architektoniczne arcydzieła, znane osobistości, dowiesz się dlaczego Francuzi stale spóźniają się do przyjaciół i jak Włosi celebrują kawę, poznasz miejsca, które chciałbyś zwiedzić.

Wybierzesz kurs skrojony na miarę

Zajęcia dla dzieci z elementami zabawy i współzawodnictwa, lekcje z native speakerem, konwersacje i doskonalenie kompetencji językowych dla młodzieży, przygotowanie do egzaminu maturalnego czy kursy specjalistyczne (język biznesowy, medyczny). Wybierz kurs, który będzie na miarę Twoich potrzeb! Grupy dla młodzieży i dzieci dobieramy poziomem i wiekowo, dlatego najprościej będzie, gdy napiszesz test poziomujący online i sprawdzisz swoje kompetencje językowe.