Kursy językowe w Konstantynowie Łódzkim

Zapraszamy na kursy językowe!

Zapraszamy na stacjonarną naukę języków przede wszystkim dzieci i młodzież zaraz po zajęciach szkolnych, ale również dorosłych, chętnych poszerzać swoje umiejętności lub rozpocząć przygodę z językiem od podstaw. Przygotowanie do matury? Egzamin ósmoklasisty? Rozmowa o pracę? Nie ma problemu! Z nami z sukcesem dotrzesz do celu i z pewnością podniesiesz swój poziom umiejętności językowych. Zapraszamy na hiszpański z naszą native speakerką z Peru – Karen oraz angielski i włoski z Adą - miłośniczką słonecznej Italii Poniżej znajdziesz nasze lokalizacje oraz informację o bezpłatnych zajęciach próbnych!

Zajęcia językowe prowadzimy w:

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Łódzka 5/7, ul. Łódzka 117

Szkoła Podstawowa nr 5
ul. Sadowa 5/7

Zapraszamy na:

Angielski

Hiszpański

Włoski

Nasze zajęcia językowe dla dzieci to:

Nauka połączona z zabawą

Muzyka i multimedia

Nacisk na komunikację

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Kameralne grupy

Podręczniki w cenie kursu

Regularne spotkania 2 x w tyg. po 60 min

Stałe podnoszenie poziomu I rozwój umiejętności

Zajęcia dla młodszych dzieci to przede wszystkim duża porcja zabawy i muzyki w połączeniu z nauką mówienia, poszerzaniem słownictwa i ciekawostkami z całego świata. To podróż po bliskich i odległych krajach z wydawnictwem National Geographic Learning, grami i piosenkami oraz krótkimi projektami plastycznymi. Starsze dzieci oraz młodzież zapraszamy na rozwijanie komunikacji w języku obcym, a także na przygotowanie do egzaminów (matura, egzamin ósmoklasisty). Dorosłym proponujemy praktyczną przygodę z językiem od podstaw, a na wyższym poziomie doskonalenie umiejętności z naciskiem na konwersacje oraz język przydatny w biznesie, biurze i w podróży.

Hiszpański z Karen - naszą wyjątkową native speakerką z Peru to przede wszystkim:

Dużo muzyki i gier

Dużo kultury latynoamerykańskiej

Praktyczna nauka mówienia

Regularna, efektywna nauka połączona z zabawą

Dla dorosłych praca od podstaw po zaawansowane konwersacje

Duża dawka humoru i uśmiechu

W nauce pomogą Ci nasi sympatyczni lektorzy, którzy dzięki doświadczeniu i licznym podróżom z łatwością przekażą Ci wiedzę, przećwiczą umiejętności praktyczne, podpowiedzą jak szybko i efektywnie uczyć się języków oraz pomogą pokonać barierę komunikacyjną. Pracujemy w niewielkich grupach, a na zajęciach wykorzystujemy muzykę i multimedia. Przyjdź na nasze zajęcia próbne – zapisz się przez naszą stronę! Ucz i baw się z nami! Pomożemy Ci nadrobić wszelkie zaległości i zdać egzaminy. Zadzwoń do nas i zasięgnij więcej informacji!

Przyjdź na bezpłatne zajęcia próbne! Poznaj naszych lektorów!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń!

Dane adresowe

FUNLEARNING
ul. Kraszewskiego 50
93-161 Łódź
NIP: 836-176-38-87

Telefon

511-858-138

Formularz kontaktowy

    Administratorem danych osobowych jest Funlearning Marta Michalik, ul. Kraszewskiego 50, 93-161 Łódź. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.