Kursy językowe dla dzieci

Zabawa

Muzyka

Wyobraźnia

Fun (zabawa) i learning (uczenie się) to nauka w atmosferze zabawy pozwalająca w naturalny sposób przezwyciężyć bariery komunikacyjne. Dzieciństwo to najlepszy moment na rozpoczęcie nauki języka obcego – to czas, gdy umysł Twojego dziecka jest najbardziej plastyczny i chłonny, a wiedza przyswajana jest niepostrzeżenie, niemalże bez wysiłku. Podczas zajęć w Funlearning wykorzystujemy piosenki, filmiki, bajki, dialogi i rymowanki oraz kolorowe podręczniki. Muzyka oraz role-play nie tylko ćwiczą słownictwo i gramatykę,  stymulują  również kreatywność i wspierają dziecko w rozwoju odwagi wypowiedzi na forum grupy. Oprócz języka angielskiego, oferujemy naukę francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Być dzieckiem w Funlearning to znaczy bawić się językiem, obcą kulturą, włączyć kreatywność i przede wszystkim czerpać radość z nauki!

Kursy w naszej szkole to nie tylko poznawanie słówek, zwrotów oraz gramatyki. To przede wszystkim nauka mówienia, praktyka i osłuchiwanie się z językiem dzięki licznym materiałom audiowizualnym. To również odkrywanie świata, który nas otacza i poruszanie zagadnień z tak zwanych ścieżek międzyprzedmiotowych.

Z naszego doświadczenia wiemy, że dzieci uwielbiają poznawać nowe rzeczy, rozumieć zjawiska przyrody, odkrywać  nowe miejsca na mapie, obserwować świat, ludzi i inne kultury. Nie ma większej frajdy od poznawania bohaterów filmów i czytanek – ich rówieśników - którzy mieszkają na drugim krańcu naszej planety. A jeśli interesuje ich kosmos? Nie ma problemu, wtedy zabieramy naszych uczniów w podróż międzyplanetarną i pracujemy metodą projektów, a  wszystko to w obcym języku!