Kursy językowe w Skierniewicach

Zapraszamy na kursy językowe 2021/22!

Zapraszamy na stacjonarną naukę języków przede wszystkim dzieci i młodzież zaraz po zajęciach szkolnych, ale również dorosłych, chętnych poszerzać swoje umiejętności lub rozpocząć przygodę z językiem od podstaw. Przygotowanie do matury? Egzamin ósmoklasisty? Rozmowa o pracę? Nie ma problemu! Z nami z sukcesem dotrzesz do celu i z pewnością podniesiesz swój poziom umiejętności językowych. Zapraszamy na angielski, hiszpański, francuski, niemiecki i rosyjski! Poniżej znajdziesz nasze lokalizacje oraz informację o bezpłatnych zajęciach próbnych!

Zajęcia językowe w roku szkolnym 2020/21 prowadzimy w:

Zespół Szkół nr 3 "Ekonomik"
ul. Działkowa 10

Szkoła Podstawowa nr 4
ul. Szarych Szeregów 6

Szkoła Podstawowa nr 2
ul. 1 Maja 1

Zapraszamy na:

Angielski

Hiszpański

Francuski

Niemiecki

Rosyjski

Nasze zajęcia językowe dla dzieci to:

Dużo muzyki, poszerzania słownictwa

Nauka połączona z zabawą

Nacisk na komunikację

Sympatyczni, ale wymagający lektorzy

Podręczniki w cenie kursu

Kameralne grupy

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Multimedia

Zajęcia dla młodszych dzieci to przede wszystkim duża porcja zabawy i muzyki w połączeniu z nauką mówienia, poszerzaniem słownictwa i ciekawostkami z całego świata. To podróż po bliskich i odległych krajach z wydawnictwem National Geographic Learning! Starsze dzieci oraz młodzież zapraszamy na rozwijanie komunikacji w języku obcym, a także na przygotowanie do egzaminów (matura, egzamin ósmoklasisty). Dorosłym proponujemy praktyczną przygodę z językiem od podstaw, a na wyższym poziomie doskonalenie umiejętności z naciskiem na konwersacje oraz język przydatny w pracy i w podróży.

Nasze zajęcia dla młodzieży i dorosłych to:

Kursy maturalne – poziom podstawowy I rozszerzony

Doświadczeni lektorzy i egzaminatorzy

Konwersacje, nauka mówienia

Praca w kameralnych grupach

Materiały multimedialne

Podręczniki w cenie kursu

Zajęcia również od podstaw

Język biznesowy i praktyczny turystyczny

Spora dawka kultury i geografii

W nauce pomogą Ci nasi sympatyczni lektorzy, którzy dzięki doświadczeniu i licznym podróżom z łatwością przekażą Ci wiedzę, przećwiczą umiejętności praktyczne, podpowiedzą jak szybko i efektywnie uczyć się języków oraz pomogą pokonać barierę komunikacyjną. Pracujemy w niewielkich grupach, a na zajęciach wykorzystujemy muzykę i multimedia. Przyjdź na nasze zajęcia próbne – zapisz się przez naszą stronę! Ucz i baw się z nami! Pomożemy Ci nadrobić wszelkie zaległości i zdać egzaminy. Zadzwoń do nas i zasięgnij więcej informacji!

Przyjdź na bezpłatne zajęcia próbne! Poznaj naszych lektorów!

Masz jakieś pytania? Zadzwoń!

Dane adresowe

FUNLEARNING
ul. Kraszewskiego 50
93-161 Łódź
NIP: 836-176-38-87

Telefon

511-858-138

Formularz kontaktowy

    Administratorem danych osobowych jest Funlearning Marta Michalik, ul. Kraszewskiego 50, 93-161 Łódź. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.