Разработка платного шаблона Joomla

O nas

Witaj w profesjonalnej szkole języków obcych „Marta” School Funlearning! Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na kursy języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego. Oferujemy kursy roczne, krótkie, zaledwie miesięczne przyspieszone kursy językowe, konwersacje, a także specjalistyczne zajęcia przygotowujące młodzież do egzaminów szóstoklasisty, gimnazjalnych i maturalnych oraz dorosłych do turystycznych wyjazdów zagranicznych i biznesowych. Jesteśmy liderem w motywowaniu oraz nauczaniu dzieci i młodzieży, a nasi podopieczni uzyskują najwyższe noty na egzaminach oraz konkursach. Dorosłym natomiast oferujemy kompleksową naukę od podstaw, a także szlifowanie języka na różnych poziomach. Klasyczne zajęcia językowe prowadzone są w niewielkich grupach maksymalnie 8-mio osobowych, a zapisy trwają cały rok.

Gwarantujemy indywidualne podejście do ucznia, wysoką jakość i kulturę nauczania. Nasi nauczyciele to starannie dobrani pasjonaci, znakomici pedagodzy oraz znawcy kultury danego obszaru językowego, którzy niejednokrotnie w trakcie pobytów zagranicznych nabyli umiejętność biegłego posługiwania się językiem obcym, bardzo dobrze znają jego realia kulturowe i pragną przekazać swoim uczniom umiejętność swobodnej komunikacji, daleką od wiedzy książkowej nauczanej tradycyjnymi metodami w szkołach.

Aktywnie uczestnicząc w naszych zajęciach nawet nie zauważysz jak szybko zaczniesz skutecznie porozumiewać się w języku obcym. Z pewnością będziesz dobrze się bawić, bo poczucie humoru nie jest nam obce, co więcej to właśnie na zabawie i nauce oparty jest funlearning- nowatorska metoda szkoły.

Możesz nam zaufać – jesteśmy profesjonalistami i działamy na rynku już 10 lat!

Zajmujemy się również tłumaczeniami w biznesie i codziennym życiu.

Motto szkoły: Ucząc się w atmosferze zabawy stajemy się bardziej kreatywni i w pełni wykorzystujemy zasoby naszego umysłu!

  Wywiad w radiu Victoria

  Antonio

  Wywiad w radiu Victoria

O mnie

mnie

Nazywam się Marta Michalik, jestem założycielką szkoły oraz magistrem filologii romańskiej Uniwersytetu Warszawskiego, dyplomowanym pedagogiem oraz metodykiem. Biegle władam językiem francuskim i angielskim. Posiadam również liczne certyfikaty z innych języków obcych.

Bogate doświadczenie w nowatorskim podejściu do nauczania zdobyłam na licznych stażach zagranicznych m.in.: roczna asystentura językowa w Wielkiej Brytanii w ramach europejskiego stypendium Socrates-Comenius, organizacja letniej szkoły językowej w Bordeaux (Francja), koordynowanie międzynarodowych warsztatów teatralnych (Durham –Szczecin) oraz francusko- polskich wymian kulturalnych, samorządowych i biznesowych w kraju i zagranicą (m.in.: Skierniewice – Châtelaillon Plage).

Od lat współpracuję z Urzędem Miasta w ramach umowy o przyjaźni miast bliźniaczych, często podróżuję oraz zajmuję się tłumaczeniami dla firm i osób prywatnych. Jestem również jurorem Konkursu Języka Francuskiego i Wiedzy o Francji organizowanego od 15 lat w Skierniewicach. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi mnóstwo satysfakcji i przynosi wciąż nowe inspiracje, zachęcając do poszukiwań edukacyjno-twórczych. Lubię podróżować i poznawać obce kultury. Moi zagraniczni przyjaciele często opowiadają o swoich, niekiedy bardzo egzotycznych krajach. W wolnym czasie maluję i jeżdżę konno (posiadam dyplom instruktora jazdy konnej PZJ).